Služby

1. Technické prohlídky a kontroly vozidel do 3,5 tuny
2. Měření emisí vozidel do 3,5 tuny – benzín, nafta, LPG, CNG
3. Prodej ekologických plaket do Německa
4. Ražba VIN a typu motoru náhradní technologií
5. Testování tlumičů vozidel
6. Technické prohlídky a měření emisí vozidel do 3,5 tuny bez přítomnosti zákazníka (ráno nám vůz přistavíte, odpoledne vyzvednete)
7. Odtah vozidla na STK s provedením technické prohlídky

 

1. Technické prohlídky

Provádíme tyto typy prohlídek a kontrol u vozidel do 3,5 t (kategorie vozidel L,M1,N1,O1,O2):
Pravidelné technické prohlídky
Evidenční kontroly
Individuální dovozy ze zahraničí
Technické prohlídky na žádost zákazníka

2. Měření emisí

Měříme emise pro vozidla s pohonem na benzín, naftu, LPG a CNG.

3. Prodej ekologických plaket do Německa

K získání ekologické plakety je nutné předložit originál technického průkazu vozidla. V případě, že je vlastníkem vozidla leasingová společnost a je zapsána v technickém průkazu, žadatel předloží originál technického průkazu nebo kopii technického průkazu s originálem osvědčením o registraci vozidla (ORV) či osvědčením o technické způsobilosti (OTP). Emisní stupeň ekologické plakety se stanoví podle emisní směrnice EHS/ES (předpisu EHK) uvedené v technickém průkazu vozidla.

V případě, že v dokladech vozidla není uvedena emisní směrnice EHS/ES nebo předpis EHK, je možné doložit emisní směrnici či předpis vyjádřením výrobce vozidla nebo vyjádřením pověřené zkušebny.

4. Ražba VIN a typu motoru náhradní technologií

Provádíme ražby čísel VIN a typů motorů náhradní technologií na základě rozhodnutí odboru dopravně správních agend.
Vzhledem k časové náročnosti tohoto úkonu je nutné se telefonicky objednat.

5. Testování tlumičů vozidel

Testování tlumičů vozidel poskytujeme zdarma na žádost zákazníkům, kteří u nás absolvují pravidelnou technickou prohlídku včetně měření emisí. Cenu samotného testu tlumičů naleznete v ceníku.

6. Technické prohlídky a měření emisí vozidel bez přítomnosti zákazníka (ráno nám vůz přistavíte, odpoledne vyzvednete)

Tato služba je určena pro zákazníky, kteří chtějí na svém voze provést pravidelnou technickou prohlídku včetně měření emisí a kteří nechtějí nebo nemohou čekat na provedení prohlídky. Tato služba není určená klientům, kteří potřebují provést evidenční kontrolu, opakovanou prohlídku, technickou prohlídku na motocykl či přípojné vozidlo. Zákazníkovi, který si tuto službu objedná v rezervačním systému, bude k ceně technické prohlídky připočítán manipulační poplatek 200 kč.

Zákazník svůj vůz přiveze v objednaný den na STK mezi 8:00–8:30, vyzvedne si ho v pondělí až čtvrtek mezi 16:30-17:00, v pátek mezi 14:00-14:30. Pokud si zákazník nevyzvedne vůz ten samý den, kdy byla prohlídka provedena, bude při převzetí vozu účtován poplatek za parkování, který činí 300 kč za každý započatý den parkování.

7. Odtah vozidla na STK s provedením prohlídky

Pokud nemáte platnou technickou prohlídku na svém voze a nechcete riskovat cestu na STK, nabízíme Vám možnost odtahu Vašeho vozu s následným provedením prohlídky. Vyhnete se tak možné pokutě za jízdu bez platné STK či následkům, které by znamenala nehoda bez platné technické prohlídky. Cena za odtah vozu a provedení prohlídky vozidla včetně měření emisí je 3600 kč (cena platí pro území hlavního města Prahy). Platba je možná pouze v hotovosti při předání vozu odtahové službě.

Odtah vozidla zajišťuje náš smluvní partner – Nonstop odtahová služba Michal Pištora – tel. 728870184; e-mail: odtahovasluzbanonstop@email.cz.

Na uvedeném telefonním čísle či e-mailu si prosím domluvte termín odtahu na STK. Odtahová služba si vyzvedne Vaše auto na Vámi uvedené adrese v ranních hodinách (nebo v čase, v kterém budete moci) a rovnou převeze vůz na STK, kde bude v ten den provedeno měření emisí a technická prohlídka vozidla. Zákazník si vůz vyzvedne po provedení prohlídky na adrese Ohradní 56, Praha 4 – v pondělí až čtvrtek mezi 16:30-17:00, v pátek mezi 14:00-14:30 (po telefonické dohodě lze i jindy). Pokud si zákazník nevyzvedne vůz ten samý den, kdy byla prohlídka provedena, bude při převzetí vozu účtován poplatek za parkování, který činí 300 kč za každý započatý den parkování.

 

Adresa provozovny

Pronto STK s.r.o.
Ohradní 56/1575
Praha 4, Michle
14000
zobrazit na googlemaps

Tel.: 222 564 115
E-mail: stkpraha@stkpraha.cz

Provozní doba

Po–Čt: 7:00 – 17:30
Pá: 7:00 – 15:00

Poslední zákazník na emise je přijat 60 minut před koncem pracovní doby s ohledem na počet již přijatých vozidel.

   On-line rezervace

© 2024 Pronto STK s.r.o. www.stkpraha.cz, realizace www.rinovo.cz